Põse tuimus 28.01.09 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Vasak põsk on tuim, vahest jooksevad nagu sipegad mööda pead. Neuroloog ütles,et kolmiknärvi ja näonärvi põletikku ei ole. Enne oli ka tuimad valud põse eri piirkondades. Valu vaigistamiseks kästi võtta ibuprofeeni. Pohu võtte valud kadusid, kuid tuimus jäi. mida teha?

Virve

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kirja teel probleemi ei lahenda. Küsige ravi määranud neuroloogilt või tulge vastuvõtule.
Dr. Ain Pajos