Peavalu kuklas paremal poolel. 10.01.09 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Minu probleem seisneb selles, et kuklas paremal poolel seesmine valu juba 2. päeva jutti. Magada saab ainult paremal küljel ja kui panna pea kuklasse on ka normaalne. Valu esineb nagu morse kood vms. Äkki oskate aidata?
Ettetänades, 20. aastane kutt Tallinnast!

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Võib alustada ravi valuvaigistiga nt. ibuprofeen 2x päevas. Kui valu mõne päevaga ei lakka, tuleb minna arsti vastuvõtule.

Dr. Ain Pajos