selja mure 29.01.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

tere olen 24 aastane neiu ja mul on üle 7 kuu selg valutanud ja nüüd on valu ka paremas jalgas olen käinud neoroloogi juures ja seal õeldi et mul on m.Scheuermanni haigus mis see tähendab ja kas selja valu jääb kogu eluks??

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Toodud haigus ei selgita valusid jalas. Kui seljapildid on olemas, helistage tel 6 748 591

Dr. Ain Pajos