pidev valusündroom alaseljas, paremal küljel 14.12.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Olen murest murtud valu tõttu, mis kestab alaseljas ja paremal küljel juba 2 kuud järjest. Tegemist pole günekoloogilise probleemiga, käisin isegi laproskoopial seetõttu(väikses vaagnas leiti ainult veenilaiendid, jalgadel veenilaiendeid ei ole). Kõik vereproovid ja uriiniproovid ja külvid on korras, põletikku ei näita. Valu algusperioodis oli 10 päeva väike palvik 37,2. Hetkel palavikku küll pole, aga valu kestab endiselt. Nimelt on paremale neeru peale vajutades kohutavalt valus, ultraheli, samuti röntgeni väljavõte alaseljast ei näidanud midagi. Viimasel ajal käib pea jubedalt ringi, on nõrkus ja lihasvalu, iiveldust ei ole. Ehk oskate aidata, perearst laitab ainult õlgu.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tulge vastuvõtule.
tel 6 748 591
Dr. Ain Pajos