valud kaelas ja pearinglus 17.02.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

mul on olnud pikka aega valud kaelas ja nüüd on edasi läinud õlgadesse ja teistesse liigestesse perearst ütleb et kaela radikuliit et seda ei saaravida pole mõtet minna neuroloogi juurde et valu leevendada seda oskab temagi .nüüd on lisandunud ka pearinglus ja närvi valud rindkeres olen 47 aastane ja kas pole tõesti mingit abi olen juba sellest tugeva stressi all mis teeb asja hullemaks praegu sain elektri mazaasi mis ei ole aidanud ja tablette flux

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kui perearsti ravi ei aita, tuleks ikka minna neuroloogi vastuvõtule.

Dr. Ain Pajos