HIVi nakatumise tõenäosus 24.08.17 / Nakkushaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Minul on küsimus seoses HIVi nakatumise tõenäosusega.
Kui ma olin kaitsmata vahekorras ühe korra ( kui seda saab nii nimetada ) aga seemnepurset ei toimunud, siiis kui suur on tõenäosus, et olen HIVi nakatunud ?
Vahekord toimus kuskil 3nädalat tagasi ja ainult 1x ja oli rohkem selline, kuidas öelda .. mängimine ?
Ja üldiselt pole ma üldse kindel, et teine osapool oli nakatunud.
Hetkel kohe möödas 3 nädalat ja mingisuguseid erilisi tunnuseid mul pole.
Ei palavikku, ei suurenenud lümfisõlmi ei midagi.

( Palun, et küsimust ei avaldataks kliinik.ee lehel )

Arst vastas:

Aino Rõõm

dr Aino Rõõm

Infektsioonhaiguste arst

Ida-Tallinna Keskhaigla

Tere!
Palun minge ja tehke HIV analüüs ja on koheselt selge kas te nakatusite või mitte. Praegu kasutusel olevad testid on väga usaldusväärsed ja saate kiire ja õige vastuse
Parimat soovides
Aino Rõõm