Canesbalance 06.02.23 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere,
Oli tupeseen, kasutasin canesteni.Ebamreldiv lõhn on paraku ikka jäänud ja Naistearst soovitas kasutada Canesbalnce-it.
Kuna eeldasin et vajalik info on pakendis olemas ei uurinud arstilt selle kohta.Paraku vastav info puudus.
Minu küsimus oleks kas selle 7 päeva jooksul mil kestab see kuur võib olla ka vahekorras või ei?Pakendi infolehelt ja internetist ei leidnud vastust sellele.

Arst vastas:

Urve Pappa

dr Urve Pappa

Naistearst

Confido tervisekeskus

Tere

Canesbalance on tupe mikrofloora tasakaalu toetaja. Kui teil on probleem vooluse ja ebameeldiva lõhnaga, siis see peaks hästi aitama. Ravikuuri ajal ei soovita vahekorras olla.