Rasedusvastane implantaad 29.11.21 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Kui olen lastnud implantaadi panna ühes haiglas kas siis saab teises haiglas selle välja võta

Arst vastas:

Urve Pappa

dr Urve Pappa

Naistearst

Confido tervisekeskus

Tere

Implantaati saate eemaldada iga naistearsti vastuvõtul soovi korral
Kui te olete lasknud implantaadi paigaldada hiljuti, siis esimesed 2-3 kuud võib implantaadi piirkond olla valulik-tundlik. Tavaliselt see ajas möödub ja ei maksa eemaldamisega kiirustada.