Laik rindade vahel 09.05.19 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere , Mure selles et peale solaariumit tekkinud rindade vahele punane laiguke võtan solaariumit alati pesuga mitte alasti , millest see laik võib olla ja kas peaks muretsema ? hirm suur samas see koht ei valuta ega sügele

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija,
andmetest selgub, et olete 24-aastane

Tegemist võiks olla tavapärase päikesepõletikulaadse naha I astme põletusega, (solaariumi)allergiaga, dermatiidiga vms, ka riiete allergiaga või hõõrdumisega ja traumaga. Esmalt pöörduge apteeki nahka rahustavate toodete tarvis, loobuge suvekuudel solaariumist. Kui paari nädalaga probleem ei möödu, siis pöörduge (tasulisele) nahaarstile.
Kaebused ei ole tüüpilised rinnavähile.

G.Litter M.D.
naistearst.ee