Kelle vastuvõtule Tallinnas/Harjumaa piires pöörduda tupe seinte allavaje korral? 17.07.18 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Nõuanded antud teema kohta pärinevad 2012st aastast, Külli Idla vastuvõtuaegu ei ole saada ja Brigita Tamme ei suutnud üldse leida :)
Esimest korda märkasin allavajumist 17a tagasi peale kolmanda lapse sündi. Tõsisemalt hakkas probleem segama peale viimast sünnitust 6a tagasi. Harjutustega olen saanud uriinipidamatuse kontrolli alla, aga viimasel ajal segab probleem lausa kõndimist- pikema maa puhul tekib vajadus väljavajunud osa sõrmega tagasi lükata. Tahaks pöörduda kohe õige spetsialisti juurde, kes oskab olukorra tõsidust hinnata ja vajadusel kirurgiliselt aidata.

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere, vajalik teid üle vaadata, alles siis saan öelda, millega tegemist. Kas te vajate operatsiooni või saame muud moodi teid aidata otsustaks peale läbivaatlust. Minu juurde saate registreeruda Elite kliinikusse 7409930 või Tartu kliinikumi üldtelefonil 7319100. Võite mulle ka meilida ylle .kadastik@kliinikum.ee

DRKadastik.