Koguaeg pissihàda. Pissihàda tunne 28.09.17 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere. Mul on umbes augustist saadik koguaeg pissihàda. Kòhus koguaeg pakitsus ja valutunne. Làhen pissile ja igakord tuleb natuke pissi ka. Suurema pissi teen àra siis punnitades tuleb veel ja veel tilku.Pissida ise valus ei ole.
Tilkasid tàis pòiega pùksi ei tule seega pidamatusega pole probleemi. Aga peale pissimist teen paberiga kòik ilusasti kuivaks aga pùsti tòustes tuleb ikka tilk pùkste peale. Pàevad on erinevad. Mònel pàeval hullem tunne mònel pàeval pole nii hull. Endale tundub,et hull pigem hommikul ja òhtul..òòsel. Elu ja uni on igati hàiritud. Seksuaalvahekorra ajal koguaeg pissihàda tunne ja ebamugav.
Pòòrdun teie poole sest suurest meeleheitest hakkasin oma mure googeldama. Ja nàgin et keegi on teie poole pòòrdunud sama murega. Ja te arvasite et vòib olla rahutu vòi nàrviline pòis. Kuna mul elus nàrviline aeg siis àkki on sellega kuidagi see seotus?
Mul on 2 aastane laps ja peale sùnnitust pandi vask spiraal. Uroloog arvas et see vòib ka àrritada. Aga mul oli enne last see 5aastat ja nùùd juba 1.5a. ning mured algasid ju alles nùùd.

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere kõigepealt peaks tegema uriini analüüsi. Kui on põletik , siis perearst määrab ravi. Edasi soovitan minna günekoloogile. Ärritatud põiesündroomi diagnoosimisel on siiski omad kriteeriumid ja vajalikud llisauuringud. Neid teeb kas günekoloog või uroloog. DR Kadastik