herpes 11.02.09 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere Galina Litter. Kirjutasin teile paar nädalat tagasi,et sain diagnoosiks herpese,mis võeti koldest,sain 10 päeva waltrexi tabl 1 tbl 2xpäevas,laupäeva õhtul võtsin viimase tableti ,aga juba laupäeva hommikul tundsin valu lihastes,enesetunne halb ,iiveldus,peavalud,sipelgatunne tuharates,tänaseks tundub et asi läheb vaikselt hullemaks,nahal mingeid ville ega muid märke pole.Käisin ka neljapäeval veneroloogi vastuvõtul ,ütles et hetkel kõik korras,palusin kirjutada tagavaraks waltrex tablette ,et igaks juhuks valmis ,sain selle retsepti suure palumise peale,sest arst arvas et rohkem tablette pole vaja enam võtta.Nüüd on mul üks karp tablette,ma ei tea kuidas neid võtta kas tablett päevas või rohkem. Kirjutasite eelmine kord et uue raviskeemi järgi peaks võtma 2 tbl 2x päevas 10 päeva jooksul,aga kuidas ma saan neid nii võtta ,kui arst ei kirjuta mulle sellist kogust tablette välja. Olen täiesti meeleheitel,ei harju üldse selle mõttega.et pean selle haigusega edasi elama.Palun aidake,tahaks õiget ravi saada,aga ei tea kuidas. olen naine 44.hea on et saab Teie käest nõu küsida,Äitähh TEILE

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!

Teie kirja lugedes jääb mulje, et olete ärevuses.
Arvan, et veneroloogil oli õigus: sel hetkel te ravi ei vajanud.

Soovitan paluda oma gün. analüüside koopiad 2007-2008 oma kätte ja tulla tasulisele vastuvõtule kolmapäeviti. Siis saame täpsustada asjaolusid, rääkida, annan teile materjalid kätte.
Äkki muretsete üle? Preagu on liikvel ka muud viirusinfektsioonid: adenoviirused, parvoviirused, noroviirused jm.
Valtrex on ikka ainult GH ja HSV infektsioonide raviks, ka vöötohatise raviks.
Tulge koos vastustega vastuvõtule. Leiame parima lahenduse.
Saatke minu töömeilile oma isikukood.
G.Litter, naistearst.ee, Piritalt
http://www.apollo.ee/product.php/0761893