3 nädalat järjest mentsruatsioon 22.09.01 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere,

minul on selline mure, et 1 nädal peale menstruatsiooni hakkas uuesti ebamäärane pükste määrimine. see on nüüd kestnud pea kaks nädalat, arsti juurde on aga oi kui pikad järjekorrad...

igapäev määrib pükse pruunikaks-punakaks ja kohati on ka limased pruunikad tükid, jätab sama mulje kui menstruatsiooni viimased päevad, kui oluliselt enam verd ei tule ainult mõneti määrib veel. paremal pool all kõhus on tuim valu või õigemini pakitsus, samasugune mida tunnen 1 päev enne menstruatsiooni algust. Mis võib selle põhjuseks olla, kuidas ravida? ( võtan logest beebipille)

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Tere!

Informatsiooni on vähe soovituste andmiseks. Lisaks on vaja teada: Kui vana Te olete? Kui kaua tarvitate antibeebipille? Kas tarvitate õigesti? Kas 7-päevase tablettide vahe ajal oli menstruatsioonisarnane vereeritus? Kas tarvitate praegu muid ravimeid? Kas Teil esines kõhulahtisust või oksendamist? Kas Teil on uus partner?

Peaksite tulema/minema naistearsti vastuvõtule. Mõelda tuleb põletikele, mis võivad põhjustada veresegust määrimist ja pakitsust ja ka tablettide vahetamisele.

Naistearst G.Litter