veritsus,valu rindades 06.01.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere,mure on järgmine.Detsembri algul hakkasid päevad,väikse vere eritusega.Veritsus on nüüd kestnud kolm nädalat.Eritust ei tule väga palju ja on mõni päev tume must,vahest tuleb täitsa helepunast,vahest pruunikat.Ebameeldivat lõhna pole.Kummaline on see ,et veritsusega ühel ajal hakkas algul üks rind valutama ja nüüd valutavad mõlemad rinnad. Varem pole selliseid valusid esinenud.Valu ei ole tugev,lihtsalt torked või ebameeldivus tunne.Endast veel nii palju,et olen 28 aastane,3 a tagasi sünnitanud,spiraal on sees 2a,põletikke pole siiani veel olnud.Tsüklihäired on olnud algusest peale,aga peale sünnitust ja peale spiraali panekut on tsükkel peaaegu regulaarne.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Registreeruge naistearsti plaanilisele vastuvõtule uuringuteks.
Alles seejärel oleks võimalik kontrollida piimanäärmeid.