menstruatsiooni vaevused 26.09.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Viimased 2 kuud on mul paar nädalat enne menstruatsiooni olnud mitmeid probleeme,mida enne pole täheldanud(võib-olla ei ole need üldse seotud sellega)-olek on muutunud närvilisemaks, ka vaevab mind tihti sel perioodil kõhupuhitumine(kõht on nagu pinges vahel). Hiljem läheb jälle kõik üle. Kas see võib olla seotud menstruatsiooniga, mingeid valuseid mul olnud ei ole. Olen 33 aastane ja mul on 4 aastane poeg.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Tegemist võib olla premenstruaalse sündroomiga.
Soovitan reserveerida plaaniline aeg naistearsti vastuvõtule.