Beebiõli 21.05.02 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere,
Kas beebiõli võib libestusainena kasutada või mõjutab see kuidagi tupe keskkonda halvasti.
Kati

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Kati !
Võib kasutada. Kui tunnete end hästi ja kaebusi ei ole, võite kõike kasutada, kasvõi vahukoort ja jäätist.
Tervel naisel reguleerib organism normaalse tupefloora. Intiimpesuvahendina on aga soovitav apteegi Dercome Femme.
Naistearst Galina Litter,