ootamatu veritsus 08.05.02 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Kasutan juba paar aastat probleemideta Femodeni. Nüüd 10 päeva enne järgmise menstruatsiooni algust, hakkas järsku verejooks. Ravimi infolehel oli kirjas, et väikese vereerituse korral tuleb jätkata rohu võtmist- tõsisema vereerituse korral konsulteerida arstiga.

Muid terviseprobleeme pole v.a. tugev nohu ja köha.

Kas peaksin jätkama ravimi võtmist või lõpetama kiiresti ja regitreerima arsti vastuvõtule ( kuhu saaksin alles paari nädala pärast)

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija !

Kui Teil on verejooks (1 side või 1 tampoon tunnis!), peaksite koheselt pöörduma (valve) naistearstile.

Ehk on Teil viirusinfektsioon või bakteriaalne infektsioon, mõelda tuleb ka günekoloogilistele põletikele.

Jätkake pillide võtmist ja pöörduge naistearstile.

Helistage, saate kohe aja. 13.05.-18.05. on lisatasuta vastuvõtud.

Naistearst Galina Litter,