Soov rasestuda 06.05.02 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere. Minu mure on järgmine: püüdsin 2,5 aasta jookul rasestuda, kuid see ei õnnestunud. Laparaskoopial selgus, et mul on mõned väikesed endometrioosikolded, kuid ravi need ei vajanud. Teised näitajad (hormoonid, munajuhad läbitavad jm) olid korras, mehel samuti. Olen nüüd kahe aasta jooksul poole aasta kaupa rasestumisvastaseid tablette võtnud ja siis pooleaastaseid vahesid pidanud. Sel suvel sooviksin kindlasti rasestuda. Kas peaksin kindluse mõttes võtma mingeid (stimuleerivaid??) ravimeid, kuna mingil põhjusel ma ju siiani rasestunud ei ole(nüüdseks juba 4,5 aasta jooksul). Menstruatsioon käib väga täpselt, ovulatsioonipäeva tunnetan pea-aegu alati füüsiliselt ära. Mida teie soovitaksite, arstide poolne soovitus oodata ja proovida, ehk lõpuks õnnestub, mind enam ei rahulda.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija !

Oluline on lisainformatsioon:

Kui vana Te olete ? Kas Teil on olnud kunagi rasedusi? Kas olete geneetiliselt uuritud?

Palun lugege eelnevaid minu soovitusi potentsidieedist ja nippidest, kuidas rasestuda. Ärge kaotage lootust.

Naistearst Galina Litter,