bakterid 02.05.02 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere. Käisin günekoloogi juures läbivaatusel, kus leiti, et on väike põletik ja liiga palju baktereid (kokke). Kaks korda määrati ravi, kuid päris puhas ei olevat siiski veel. Kas te oskate öelda põhjust, miks see nii on, kui suguelu on suhteliselt harv ja alati olnud ainult kondoomiga. Kas sugulisel teel levivaid haigusi võib saada ka kondoomi kasutades?

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija !

Tähtsaimad on Teie kaebused ! Kokke on erinevaid, suguhaigust gonorröad põhjustab gonokokk, millele tuleks teostada külv. Terve kondoom kaitseb osaliselt, kaetud alal.

Naistearst Galina Litter,