suguhaigus 26.04.02 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Olen 20 aastane,raseduse lõpus tulid mul välimistele suguelunditele mingid punnid(erineva suurusega naha käsnakesed),iga päevaga tuli neid aina juurde ning lõpuks olid juba kintsu sisekülgedel väljas.Arst võtis kõik proovid kuid midagi ei leitud,punnid kadusid iseenesest ,kuid kas on võimalik,et tegelikult on see ikka mõni suguhaigus ning arstid lihtsalt ei leidnud seda või on see välistatud?

SIGNE

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Signe !

Virtuaalselt on raske vastata.

Võib arvata, et kõiki proove ei võetud, vaid olulistele tekitajatele. Tuleks välja lülitada genitaalherpesinfektsioon, inimese papilloomiviirusinfektsioon, kondüloomid, nahapõletikud, allergia jpm.

Naistearst Galina Litter,