seenhaigus 23.04.02 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Vastavalt teie ühele eelmistest vastustest, kus te ütlete, et ka partnerit peab

seenhaiguse suhtes kontrollima, tahaks küsida, et kuidas seda tehakse? Meil on

sama probleem ja kogu aeg on öeldud, et kui mehel kaebusi ei ole, ei ole

partnerit isegi ravida vaja, rääkimata sellest, et keegi teda kontrolliks.

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Meest peaks kontrollima eesnäärme põletiku suhtes.Seega kui põletikuline sperma jõuab Teie suguteedesse,ongi seenhaiguse ägenemine käes. Nii Tartus kui Tallinnas võite selle küsimusega pöörduda androloog dr.Margus Punabi poole.Samuti vastab ta küsimustele terviseportaalis KLIINIK.EE