eritis ja valud 19.04.02 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere! Vabandan, kui taolise probleemiga on varem Teie poole pöördutud! Mure järgmine, juba nädal aega määrib minu aluspesu valge, veidi veniv, lima taoline eritis on varem ka taolist situatsiooni esinenud, kuid väga harva, samuti on kõht imeliku võitu, ei saa enam kõhuli magada- ebameeldiv, pingul. Mõnikord esineb vahekorra ajal alakõhus valu, kuid seda siis, kui mees väga sügavale tungib...! Mida ette peaks võtma ja millest on see tingitud?

Ette tänades!

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija !

Tuleks minna naistearsti konsultatsioonile. Tark on uurida analüüse põletikutekitajatele, eriti kui olete sünnitamata naine. Valu vahekorra ajal võib ka viidata põletikele väikevaagnas.

Registreeruge arsti vastuvõtule.

Naistearst Galina Litter,