Orgasm? 15.04.02 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

tere!

lugedes eelnevaid küsimusi-vastuseid, jäi silma et naised tunnevad kui mehel on seemnepurse. aga mina ei tunne, kas see võib olla tingitud mehe peenise pikkusest? ja kas see võib ka olle põhjuseks miks ma pole viimasel ajal orgasmi saanud? muidu tarvitav pille Logest, ja seksuaalelu olen elanud üle aasta.

ette tänades,

mariele

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Tere Mariele !

Peenise pikkus ei oma seksuaalelu kvaliteedis tähtsust. Orgasmi saamiseks peaksid mõlemad partnerid pingutama ja täitma teise ootusi. On võimalik, et Logest vähendab libidot.

Soovitused:

-rääkige partneriga oma soovidest ja ootustest

-võimalusel võiksite proovida muid vahendeid kontratseptsiooniks veendumaks, kas see on seotud pillidega

-austage oma partnerit ja tema soove, seks on koostöö

-paluge partneril Teile märku anda, ehk siiski tunnete

Naistearst Galina Litter

tel. 6052 739, -715