kusepidamatus, valulik urineerimine 27.03.02 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Probleem tekkis paar päeva tagasi: kõigepealt eritus tupest kollakas-pruunikat voolust, järgmisel päeval tekkis pidev vajadus urineerimiseks, midagi nagu rõhuks põie peale, urineerimise lõpp on valulik, justkui vaakumiga tõmmataks.

Kas see võib olla põiepõletik ja kas ta võib olla seotud partneri liialt suurte suguelundite mõõtmetega ja liiga tugeva seksiga? Millise arsti poole peaks pöörduma?

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Soovitaks minna ikkagi kõigepealt günekoloogi poole, vajadusel saadab naistearst uroloogile.