arsti valimine?? 20.03.02 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere. Käin hetkel Laste polikliinikus arsti juures aga sooviksin arsti vahetada,kas te võiksite mulle soovitada mõnda head naisarsti, kes oleks ka sõbralik ja ka mõnda günekoloogi. Ma ise olen 16 aastane ning elan Lasnamäel. Ette tänades.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud küsija!

Olete tubli naine, et hoolitsete oma arstide olemasolu eest. Kahjuks on raske vastata, sest "hea arst" võib olla erialaspetsialistide ja patsientide arvates erinev.

Perearsti valite ise kirjutades avalduse. Uurige, kellele kuuluksite elukoha järgi ja hea on, kui perekond kuulub koos ühe perearsti nimistusse. Võiksin soovitada dr.Pintsonit, dr.Värikut Lasnamäel. Kuna õpilastel ei ole oma raha, saan soovitada noortekabinetti Keskhaigla Naistekliinikus, kuna Keskhaigla on mulle üheks kõrgema etapi koostööpartneriks. Osa günekolooge on eraarstid, kui soovite, võite alati tulla.

Naistearst Galina Litter