Tere 26.05.16 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Mul selline küsimus ,et kuualguses hakkasid päevad ,kestis nädala ,läks nelipäeva mööda ja hakkasid uuesti ja siiamaani ,söön muidugi ka rasestumisvastaseid tablette Clormetin ja varemgi olnud nii,kus hakkavad poole lehepealt aga hetkel ei saa aru ,millest see tingitud on ? Sain endale muidugi 3.juuniks arstiaja aga olen mures ja tahaksin teada ,millega võib tegu olla .

Ette tänades

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija,
andmetest selgub, et olete 25-aastane

Kuna tarvitate antibeebipille, siis jätke meelde ja öelge igale arstile kuhu pöördute kuu ja aasta, millal alustasite; kalendrisse kirjutage 7-pillivaba päeva. Iga veritsusega peavad olema välistatud rasedus ja STLI sugulisel teel levivad infektsioonid, alles siis saab teha edasisi otsuseid.
Tehke rasedustest hommmikusest uriinist, mille saate osta apteegi käsimüügist, järgige juhendit;
soovitan saata minu töömilile glitter@naistearst.ee oma isikukoodi, saan broneerida aja kohe, sest täna on vastuvõtuaeg 10 tundi või lähipäevadeks, et teostda auuringud põletikele, alles peale neid tuleks teha günekoloogiline ultraheliuuring ja teha otsused.

Galina Litter naistearst.ee
Pirita Naistearstid