Laparoskoopia ja uuesti rasestumise võimalikkus 05.03.16 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Mulle tehti laparoskoopia 2 aastat tagasi edasiste rasestumiste vältimiseks.Kas reaalselt on ikkagi võimalus,et ma rasestun?

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere, kõik oleneb mis teil tookord leiti. Kas mees ka uuritud? Peate ikka pöörduma oma günekoloogi poole, kes annab selles osas ka nõu.
DR Kadastik