Päevad ei lõppe. 29.11.15 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere ! Selline mure et mu päevad ei lõppe, varem pole sellist mure olnud.. 14 ndal novembril hakkas määrima , määris 17 ndani, 18 hakkasid nagu õiged päevad 22 olid viimased siis määris veel kolm päeva ja siis hakkasid jälle päevad ja nüüd rohke verega täna juba kolmas päev. Just enne päevi käisin arstil ja oli kõik korras , kõik proovid ka . Me üritame muidugi last ka saada ,algul mõtlesin et see stressit aga nüüd enam ei teagi , arstile saan uuesti 8 ndal dets. kas see võib olla tsüklihäire ?

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere, soovitaks teha kõigepealt rasedustesti, käsimüügist võimalik see osta. 8. detsember juba ongi tulemas, ja õige aeg minna arstile. Kui test neg, siis vahetult enne arsti juurde minekut võiks veel korra testi teha ja ka selle kaasa võtta.
DR Kadastik