Lapsel häbememoka probleem 21.09.15 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere, mu 3 aastasel tütrel on häbememokka kõrvale tekkinud paistetus, see juhtus juba tegelikult umbes aasta tagasi lootsin et kaob ära aga ei, nüüd kui tal on tuulerõugad tundub et see paistetus muutus veel suuremaks.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!

3-aastaste lastega tegelevad perearstid, eriarstid -lastearstid ja kui tekib vajadus veel edasi pöörduda, siis IT Keskhaiglas on lastegünekoloog dr Anne Liitmäe reg tel 1900 ja Pelgulinnas on lastegünekoloog dr Mairi Kaha reg tel 1314.
Foto järgi peaks välistama genitaalherpese.
Soovitan lapse probleemi näidata esmalt Lastehaigla lastearstile ja ka laste nakkushaiguste arstile, eriavajdusel lastegünekoloogile.

Galina Litter naistearst.ee
Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses