Väikevaagnas feboliidid 21.05.15 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere, olen 39a naine. On esineud pistelisi valusid väikevaagnas paremal pool. UH tehtud, midagi ei leitud. EMO-s tehti kompuuter ja see näitas väikevaagnas feboliite. Arstide sõnul ei pidavat see vaegusi tekitama. Küsimus milliseid sümptomeid tekitavad feboliidid (veenikivid) ja kas ning kuidas neid eemdaldatakse.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!

Olen kogemustega naistearst ja viibin hetkel koolitusel, kuid feboliitidest kuulen esmakordselt.
Küll aga tean, kes tegeleb väikevaagna veenilaiendite probleemiga süvendatult selleks moodustatud ravimeeskonnaga: dr Veronika Palmiste-Kallion. Ka eile oli tal ettekanne günekoloogide ja kirurgide ühiskonverentsil: "Krooniline vaagnavalu" ja vaagnaveenide probleemid. Pöörduge tema poole itk.ee reg tel 1900. Kindlasti tuleb läbi mõelda ja arutada kõik riskid, saadava kasu ja tüsistuste jm riski vahekord. Kui jääte hätta, siis helistage mulle tööle tel 6014331.
Galina Litter naistearst.ee
Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses