Hormoonide analüüsist 23.02.02 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere ! Minul on selline mure, tahaksin lasta määrata oma hormoonide sisaldust, kuna minul esineb juba pikemat aega nii rindadel (rinnanibu ümbruses) kui ka näol, täpsemalt koonu otsas, liigselt palju karvu, kuid kui ma pöördusin günekoloogi poole, leidis ta, et sellel polevat mõtet, samuti ei soostunud saatekirja andma ka perearst, põhjendades sellega, et need analüüsid on hirmkallid. Nüüd ma ei teagi, mida siis teha. Mul esinevad juba kauaaegselt ka tsüklihäired, mille põhjust arstid ei ole suutnud välja selgitada. Ehk oskate nõu anda, mida teha. Lugupidamisega 40 aastane kolme lapse ema väikelinnast.

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere! on võimalus määrata hormoonide taset kas Tähe Erakliinikus,Tartus,tel.(07348145) vöi ELITE Kliinikus,Tartus ,tel(07409930).Võtan mõlemas kliinikus vastu ja saatekirja ei ole tarvis.