tsükli edasilükkamine 03.06.14 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Soovin nihutada oma tsüklit nädalakese edasi, (kuna 1.5 aastat tagasi algasid kuumahood, olen pea aasta kasutanud Climenit) praegu on käsil tablettide viimane nädal, pühapäevast algab tabletivaba nädal. Menses on siiamaani käinud, kuigi 4-5 päevase hilinemisega, seda tahaksingi seekord edasi lükata kuna mees tuleb üle pika aja koju. Kas Climeniga saab ka nii toimida nagu antibeebipillidega või mida annaks ära teha?

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere! Climeniga saate oma tsüklit edasi lükata samuti nagu antibeebipillidega,Tabletivaba nädalat ei tee ja pühapäeval alustate uue originaaliga.Edu soovides,Maie Väli