mentstruatsioon 25.05.14 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere.Käisin arsti juures kuna päevad on korast ära kestavad kuni 2 nädalat.Uuringustest lelgus et on kõik korras. Mulle määrati lindynette.Päevad algasid 14 mai täna on 25 mai ikka on päevad kuigi alustasin rohu söömist päevade alguses.Mida teha kas söön edasi või ei arstile ei pääse kuna järjekord on 1-1.5 kuud. Aitäh

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Andmetest selgub, et olete 47-aastane.
Probleemi nimetus on üleminekuiga, mis on normaalne 45-55 vahel. Kahjuks on ordineeritud antibeebipillid!?, nende puhul kirjutaga üles kuupäev, milllal alustasite ja 7 antibeebipilli vaba päeva.
Kuna loomulikul teel rasestumise võimalust enam ei ole, siis ehk ei ole selline ravi parim.
Vajaksite ravi kollakeha hormooniga Duphaston m tsüklite reguleerimiseks premenopausis.
Saatke kohe minu töömeilile glitter@naistearst.ee oma isikukood, leian teile kiiresti aja, vajate tesiset nõustamist.
G.Litter naistearst.ee Piritalt