Kas mul on herpes häbememokkadel? 02.11.13 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere
Alates neljapäevast on mul häbememokad olnud paistes ja valus on pissida. Läksin neljapäeval arsti juurde, kuna mul olid lümfisõlmed (bikiinpiirkond) paistes ja tahtsin teada, millest on. Tegid vereanalüüsid ja kõik oli korras. Naistearst ei saanud mind läbi vaadata, kuna mul hakkasin päevad. Naistearstile lähen kolmapäeval. Läksin reede varahommikul uuesti, kuna oli palavik tõusnud 38.6 ja mokad olid nii paistes, et istuda oli valus. Tegin pissiproovi, mille peale öeldi, et on neeruvaagnapõletik. Laupäeval hakkasin arvama, et midagi on ikka valesti. Hakkasin igalt poolt netist ja foorumitest uurima, kuni aimasin, et äkki olen endale herpese saanud.
Mul alates reede hommikust kogu aeg kõrge palavik ka 38.5-39.2.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Andmetest selgub, et olete 23-aastane.
Teil on õigus, suure tõenäosusega on tegemist genitaalherpesega. Vajate kiiresti õiget tablettravi ja nõustamist.
Tehke kohe broneering läbi portaalide naistearst.ee ja arst.ee. Meenub, et homme kell 13.00 vabanes aeg. Vastan homme kella 9-10 vahel. Vajalik isikukood!
G.Litter, naistearst.ee, Piritalt - Maarjamäelt