roosakas voolus 02.02.02 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Olen 24 aastane naine, kel mure järgmine. Mul on pandud PCOS-i diagnoos ning seetõttu on tsükkel väga ebakorrapärane. Hetkel ma hormoontablette ei võta, kuna soovin rasestuda. Viimane nädal on mul tekkinud roosakat värvi vähene voolus. Millest võib see tingitud olla?

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Tere!

Jälgige oma kaebusi, mis Teid häirivad. Võimalusi on mitmeid: menstr. tsükli häire, põletikud, ka traumaatilised seisundid. Kaebuste süvenedes pöörduge naistearstile.

Kui dgn. on kindel, vajate rohkem informatsiooni, kuidas oma haigusega toime tulla.

Naistearst Galina Litter