Kusepidamatus ja operatsioon 10.08.12 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere. Olen kaks korda käinud lingu opil ja tulemus on null! Olen juba nii masenduses selle pärast.

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere, peate tulema vastuvõtule, siis saab täpsustada teie probleemi. . Linguopratsioon aitab siis, kui tegemist stressuriinipidamatusega. Peab täpsustama millisse vormiga teil tegemist on. Ling ei aita kui tegemist sagedase urineerimisega ja ärritatud põiesündroomi korral. Võimalik,et ka tegemist segavormiga, siisi peab rohtu juurde võtma. Dr Kadastik