Paremal kaenla all paksend, valulikkus 12.04.12 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere. Teeb murelikuks kaenlaalune.Vasaku kaenla all tunnen katsudes nagu oleks mingi soon paksenenud, paremal ei ole. Vahetevahel valutab ka. Vasak käsi üldse on õlast ka päris ära ja valutab. Kätt üles tõsta on päris valus. Mis seal kaenla all võib olla? Kas peaks väga muretsema. Sügisel tehti B vitamiini süsti kuur.

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere! Kõigepealt soovitan Teil teha mammograafia.Loomulikult rääkige oma probleemist ka perearstile,kes määrab vajadusel edasised uuringud ja konsultatsioonid erialaarsti juures.Edu soovides,Maie Väli