Sperma mõju naisele 04.03.12 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Minu küsimus on selline: mu partner võtab iga päev ravimeid kõrge vererõhu alandamiseks, kolesterooli vähendamiseks ja vahel ka aspiriini, kuna tal oli infarkt aasta aega tagasi... meile meeldib väga oraalseks ja talle meeldib minu suhu lõpetada, mulle aga meeldib spermat alla neelata (teen seda umbes 3-4 korda nädalas). Kas need ravimid, mida mu partner võtab, võivad mõjutada minu organismi mingil moel negatiivselt või pole muretsemiseks põhjust?
Lugupidamisega,
M.

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere,
pole mingit põhjust muretseda, partneri ravi ei mõjuta teie tervist.
dr.Katrin Seemen