OPERATSIOON LAVH, MÜOOMI EEMALDAMINE 11.11.11 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere, lasin siis eemaldadada müoomi. Kõik õnnestus suurepäraselt. Op oli 4 päeva tagasi, aga väike mure ja küsimus, et kõht on nagu paisunud ja ka külje pealt ka paks nagu rasvavöö ümber ja ka naba kohalt ära, palun kas see taastub ja tõmbab tagasi? Ehk on see sellest gaasist või lihtsalt paistes. Aitäh.R

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere! Operatsioonijärgselt on soolte peristaltika aeglustunud.Esineb ka kerge turse operatsioonihaava piirkonnas.Praegu peaks sööma kergestiseeditavaid toite ja jooma kummeliteed.Teid häirivad vaevused kaovad ära umbes kolme nädala möödudes.Edu soovides,Maie Väli