Geelpadjakeste mõju rindadele 27.10.10 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere! Küsimus puudutab rindasid. Mul rinnad väga väikesed ning olen juba 10 aastat kasutanud geelpadjakestega rinnahoidjaid, nüüd küsimus, kas need geelpadjakesed võivad olla ka kahjulikud rinnale (need asetsevad rinnahoidja sees)?

Tänud!

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere. Ma pole kuulnud ega ka lugenud nende kahjulikkusest. Kiinituseks võite veel kontakteeruda dR Peep Preega Tartust, kes tegeleb rindade plastilise operatsiionidega ja kindlasti ehk on rohkem kursis ka geelpadjakeste toimest. Lugupidamisega Ülle Kadastik