valge vedelik rinnast 19.07.10 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere, olen 21 aastat vana ja u aasta söönud plaanipäraselt jeanine pille. Eelmine kuu jätsin päevad vahele. See kuu hakkasid nad õigel ajal ja lõppesid see pühap.peale seda esmaspäeval märkasin et rinnanibusid puutudes tuleb sealt valget vedelikku (mitte palju). Oskate öelda milles asi ja kuidas sellest lahti saada?

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere,
eritis rinnast on üks harva esinevatest pillide kõrvaltoimetest. Muretsemiseks pole põhjust ja lisauuringud pole vajalikud. Soovitan pillid vahetada väiksema hormoonisisaldusega pillide vastu ( näiteks Yasminelle).
Parimat soovides,
Katrin Seemen