Voolus ja valu alakõhus 24.05.09 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Olen 47 a. naine.Mensis regulaarne,polüübi eemaldamine emakast eelmise aasta oktoobris.Võeti kõik analüüsid,need olid korras(pap,munasarja markerid)Nüüd tekkis enne mensest 6päeva jooksul vähene roosakas pruun eritis(lõhnab halvasti,aga mitte kala lõhn).Arvasin,et peale mensest kaob ära.Nüüd kestab väike eritus ikkagi edasi.Hakkasin võtma Doxocyclini,sest vastuvõtu ajad väga pikad.Kas teen midagi väga valesti? Milles võib probleem olla?Kas võib olla põhjuseks ka maakaevamine(ülepinge)?

Murelik patsient

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere. Raske öelda millega võiks tegemist olla , aga põletikku ei saa välistada. Doxycyclin pole paha. Kui paremaks ei lähe, siis ikkagi peate minema günekologi või perearsti poole. Soovitaks veel aptegist Floragyn tupeküünlad(retseptita). Dr. Kadastik