vere eritus 15.06.08 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

16.aprill.08.algasid päevad ja suurem vere eritus oli 22.aprillini .ja sealt alates on pidev veritsus (vahepeal hele veri vahepeal selline mustjas)kõhuvalu pole.rasedus vastaseid vahendeid ei kasuta.veritsus on mõni päev väga vähene siis kui midagi rasket teen siis suurem.(rase ei ole)arsti juures käisin kontrolliti tupe sisese uhga.kõik paistis korras olema .kirjutatui igaks juhuks mingit põletiku rohtu ja tupe siseseid kuule seente vastu.olen nüüd neid ravimeid võtnud pea aegu 10 päeva ja paremaks ikka pole läinud millega võib tegu olla parimate soovidega

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Kahjuks unustasite märkida oma vanuse ja rasedusanamneesi.

Vajalik on:
-välistada rasedus ja muud raseduspatoloogiad: tehke hommikusest uriinist rasedustest ja korrake 1x nädalas
-välistada tuleb põletikud tupes, emaka kaelal, sugulisel teel levivad põletikud
-otsustage, kas soovite sünnitada või hoiduda soovimatust rasedusest: ravi on erinev
-kui soovite hoiduda soovimatust rasedusest, siis peale eelnevate probleemide välistamist on parimaks madaladoosilised antibeebipillid, tsüklihäirete korral n. Gracial
-kui kaebused püsivad, broneerige aeg naistearstile, olulised on kaasa võtta günekoloogiliste analüüside koopiad, mis on tehtud 2008
G.Litter, www.naistearst.ee, Maarjamäelt