REIS 09.04.08 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Lähen mai algul soojamaa reisile ja täpselt sel nädalal , mis seal olen on mul menstruatsioon. Kas on kuidagi võimalik tsüklit muuta?Reisiraha on makstud- samas ka mahavisatud!!!Ettetänades Kadi

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Võimalik tsüklit edasi lükata rasestumisvastaste pillidega . Selleks peate minema günekoloogi juurde, kes täpselt selgitab ja kirjutab retsepti. Juhul ,kui te pille võtate, siis lihtsalt ärge tehke vahet ja jätkate kohe järgmise karbiga. Niipea kui lõpetate pillide võtmist, algab kohe menses. Dr kadastik