Staphylococcus vaccine 17.10.07 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Olen juba aasta hädas staphylococcus vaccine-ga.Käin pidevalt arsti juures ja olen saanud ka antib.ravi,kuid midagi pole aidanud.Olen puha ja korralik inimene,juhuslikke vahekordi pole.Kas mul pole lootust sellest haigusest vabaneda.Kas mul on lootust sellest pisikust vabaneda?Ette tänades.

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere. Kui teil kaebusi pole,siis te ei pea muretsema selle mikroobi pärast. Antud mikroob võib olla teie mikroflooras ja ei vaja pidevat ravi.DR kadastik