tsüsti opereerimine ja sellele järgnev 13.09.07 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere

Mul eemaldati kaks nädalat tagasi tsüst koos munasarja ja munajuhaga.Tunnen ennast suurepäraselt.Olen 38 a vana ja soov on veel üks beebi ilmale tuua.Millal ma võiksin sellega alustada?Ei taha seda väga kaugele lükata...

Ette tänades
Merje

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere,Merje! Mingeid piiranguid ei ole.Kui m.tsükkel taastub ja tervis on hea,siis võibki.Edu soovides,Maie Väli