seksuaalne mure 15.04.07 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Olen kasutanud juba mitu aastat depo provera süsti,infolehel on kirjas,et mõjub seksuaalsusele pärssivalt ja olen sellega täiesti nõus,olen 48a naine ja nüüd küsiksin,et kas on müügil selliseid ravimeid ka naistele,mis voodielu ergutaks? tänan vastamast!

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere! Soovitaks Teile Zestrat,mis on uus efektiivne vahend naiste seksuaalnaudingu suurendamiseks.Zestra toimib lokaalselt manustamiskohal ja seda on lihtne kasutada.Kantakse sõrmede abil välisgenitaalidele tupeava ümbrusesse enne vahekorda või eelmängu ajal.Toime saabub kiiresti 3-5 minuti jooksul.Zestra on efektiivne isegi juhul,kui kaebused olid tingitud ravimite tarvitamisest või seotud menopausiga.Zestraga pakute nii endale kui partnerile suuremat seksuaalelamust.Edu soovides,Maie Väli