rinnade valulikkus 06.03.07 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere. Mul on selline küsimus. Mul hakkasid rinna valutama mõnda aega tagasi, läksid suuremaks ja olid väga valulikud. Siis ma pöördusin naistearsti juurde telefoni teel ja tema soovitas kasutada Agnucaston tablette. Selline küsimus, kas rindade valulikkus võib olla mingi haiguse või põletiku sümptom. Praegu on mul munasarja põletik ja emaksa natuke suurenenud. Ma kardan, et ma võisin maskeerida Agnucaston tablettidega endale mingi haiguse tunnused. On see võimalik?

Tänan vastamast.

P.S: olen 24 aastat vana, mittesünnitanu, aborte poloe teinud ka.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Kas tarvitate antibeebipille või muid retseptiravimeid?
Reeglina rindade valulikkus noortel ei ole ohtlik ja ei ole haiguse tunnuseks. Valulikkus võib olla seotud munasarjade hormoonide tööga. Pillide tarvitajatel on rinnavalulikkus esimestel kuudel, mis möödub.
Hingerahu saavutamiseks soovitan omal kulul pöörduda profesionaalsesse rinnauuringute kliinikusse radioloogi vastuvõtule. Vaadake nende kodulehekülge: OÜ Mammograaf, www.mammograaf.ee.
Agnucaston on taimsed tabletid, mis leevendavad rinnavalu ja premenstruaalset sündroomi.
G.Litter
www.naistearst.ee