tabletivabad päevad 16.02.07 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

tere
kui olla vahekorras tabletivaba 6-7ndal päeval siis kas on ka oht rasestuda kui peale seda pole võimalik enam pille võtta? nimelt said otsa ja ei saa nii kähku uusi. või peaks tingimata edasi võtma? olen ise iirimaal ja siin ei müüda sos tablette ka. peab selleks arsti juurde minema. ette tänades.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
KOK ehk kombineeritud oraalne kontratseptsioon tablettidena garanteerib rasedusvastase kaitse ka 7-tabletivabal päeval juhul, kui tarvitasite pille õigesti skeemi 21+7 järgi, Te ei unustanud pille, Te ei oksendanud ega Teil ei esinenud kõhulahtisust.
Edaspidi võiksite ju kasutada kondoome.
G.Litter
www.naistearst.ee