12 cm-ne rippuv liimjas mollusk tuppest 08.11.06 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Kui käisisn vetsus siis minu imestuseks rippus tuppest välja umbes 12 cm-ne ja 1 cm lai läbipaistev,eriti tihke pikk riba.On küll igasugused voolused ja asjad aga see pilt jahmatas mind täiesti.Millest tuleneb selline pikk klimpp.Kas see viitab põletikule?
Ja 22 aastane olen.

Aitähh

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere. Võimalik, et tegemist põletikuga. Lõplikult saab öelda siis kui teid ülevaadata ja tõenäolislet võtta analüüs. Antud kirjelduse järgi ei saa kindlat diagnoosi püstitada.Dr Kadastik